Zvýhodněná nabídka účetního programu pro účetní a daňové poradce

Slevu 50 % z cen vybraných kompletů účetního programu poskytujeme daňovým poradcům, účetním společnostem a všem firmám, které vedou účetnictví na zakázku.

Seznam účetních poradců

Kromě uvedené slevy nabízíme účetním firmám s platnou službou Podpora a Aktualizace bezplatné zařazení do seznamu účetních a daňových poradců společnosti Solitea Česká republika.

Pro zařazení vyplňte prosím formulář, který Vám zašleme na požádání.

Komunikace s klienty

Pro účetní a daňově-poradenské firmy máme připravené také speciální rozšiřující moduly, usnadňující komunikaci s klienty: Účetní centrála a Účetní klient.

Money S3 umí také importovat doklady z internetové fakturace iDoklad. Tato funkce je bezplatnou součástí Money S3.

Účetní analýzy

Mezi účetními společnostmi je dále velmi oblíbený modul Účetní analýzy, protože výrazně zjednodušuje čištění salda a umožňuje provádět ekonomické analýzy.

Premium
technická podpora Ano
import z iDokladu Ano
Daňová evidence Ano
Podvojné účetnictví Ano
Majetek Ano
Sklady a objednávky Ano
Mzdy Ano
Cena pro účetní
(bez DPH)
14 990 Kč
7 495 Kč
Další licence – KOUPIT (klik na cenu) 3 490 Kč

 

Pro uznání nároku je nutné předložit kopii živnosti pro poskytování účetních služeb anebo auditorské osvědčení. Sleva se nevztahuje na nákup dalších síťových licencí či přechod na vyšší komplet za rozdíl cen.

Staňte se betatesterem v programu Let’s Make Money! Budeme vám s předstihem zasílat nové verze a připravované nové moduly Money S3 určené k testování. Tyto verze už by měly být plně funkční, první kolo testování probíhá vždy výhradně v Solitea Česká republika. Často máte ale možnost ovlivnit vzhled či chování Money S3 před uvolněním do ostrého provozu.

Dobrým zvykem také bývá odměňovat malým dárkem uživatele, kteří přispěli největší měrou k zlepšení systému. Poskytnutý e-mail nebude v žádném případě použit k jakékoliv propagaci!

Přehled Kompletů Money S3