Tiskové výstupy

Tisk a náhled

Účetní program Money S3 nabízí komfortní možnost tisku plně využívající všech schopností Windows. K dispozici máte několik set výstupních tiskových sestav, přístupných pomocí tlačítka Tisk u seznamů (např. vystavených faktur) nebo v přehledných průvodcích rozsáhlejších tiskových funkcí (např. přiznání k DPH). Před zahájením jakéhokoli tisku se vám zobrazí názorný dialog, ve kterém můžete nastavit vlastnosti tisku a podle přání si ji prohlédnout na monitoru v tiskovém náhledu.

Nastavení tisku v Money S3 je snadné

Export do Excelu

Vybrané tiskové sestavy můžete exportovat do zjednodušeného XLS do Excelu. Data je možné v Excelu dále zpracovávat.

Archivace tiskových sestav (PDF a ZLP)

Tuto nadstandardní funkci vyžijete pokud potřebujete mít své tiskové sestavy archivované v digitální podobě. Money S3 ukládá vámi určené tiskové sestavy do stále oblíbenějšího formátu Adobe Acrobat (PDF) a také do vlastního úsporného formátu (ZLP). Takové soubory lze nejenom pohodlně archivovat, ale například i odeslat e-mailem, protože prohlížeč tiskových záloh je součástí Money S3 a je také k dispozici jako bezplatná samostatná utilita.

Export tiskových dat (CSV, XML, XLS)

Kromě archivace tisku nabízí Money S3 i unikátní funkci exportu tiskových dat do formátu CSV a XML. Díky tomu si můžete vybrané tiskové sestavy přebírat například do Excelu a dále zpracovávat. V případě Excelu lze exportovat veškeré seznamy i se zachováním formátování přímo ve formátu XLS.

Editor tiskových sestav

Pokud si chcete upravit libovolný tiskový formulář, pak vám přijde vhod aplikace Editor formulářů, která je bezplatnou součástí všech verzí účetního programu Money S3. S pomocí editoru můžete měnit vzhled i zobrazená data libovolné tiskové sestavy podle svých vlastních požadavků a nastavit účetní program Money S3 tak, aby používal výhradně vaši verzi tiskových formulářů.

Pro úpravu libovolného formuláře