Import a export dat

Export dat do formátu DBF

Představuje patrně nejrychlejší cestu, jak získat data z účetního programu Money S3 a použít je v rámci jiné aplikace. Pro tuto formu komunikace byl zvolen historicky nejrozšířenější formát DBF. Money S3 umožňuje jednoduše a rychle exportovat libovolnou datovou tabulku do určeného adresáře přímo ze svého menu. Máte-li požadavek na pravidelný export více datových tabulek, pak oceníte bezplatnou utilitu DBFExport, která zvolená data exportuje (i dávkově) bez závislosti na Money S3, včetně podpory exportů za plného provozu v síti.

Money S3 umožňuje exportovat libovolnou datovou tabulku do určeného adresáře přímo ze svého menu.

Money S3 umožňuje exportovat libovolnou datovou tabulku do určeného adresáře přímo ze svého menu.

Pokročilé možnosti výměny dat: XML

Mezi nejperspektivnější formáty pro výměnu dat patří bezesporu XML. Money S3 v současnosti podporuje nejenom export, ale i import dat v tomto formátu.

Díky tomu má ekonomický systém široké možnosti komunikace s dalšími aplikacemi – již nyní jsou k dispozici řešení pro výměnu dat s pokladními systémy, aplikacemi třetích stran a dokonce i můstky typu XML-EDI, které vám otevírají cestu pro komunikaci s obchodními řetězci. Kromě předem připravených řešení máte ovšem prostor vytvářet i svá vlastní. Díky tomu že komunikační formát je otevřený a zdokumentovaný, mohou již nyní proudit oběma směry mezi vaší vlastní aplikací a Money S3 údaje typu adresa, kmenová karta, skladová zásoba, faktura, zakázka, objednávka, nabídka, poptávka, příjemka, výdejka, dodací list, prodejka, bankovní a pokladní doklad atd.

V money S3 lze importovat i exportovat formát XML

V money S3 lze importovat i exportovat formát XML

Modul XML Data Exchange Profi

Komunikace prostřednictvím XML mezi dvěma systémy Money S3 probíhá zcela zdarma. Pro ostatní případy, tedy propojení s externími programy, aplikacemi či on-line službami, nabízíme modul XML Data Exchage (XML DE) ve variantě Profi a ceně 4 000 Kč. Modul lze zakoupit v on-line v našem e-shopu.

Možnost individuálního přístupu

Vývojovým partnerským společnostem můžeme zaslat potřebnou dokumentaci k vybudování napojení jejich vlastních systémů na Money S3. Vážní zájemci z řad softwarových firem mohou získat více informací na e-mailu s3xmlde@csw.cz.