Money S3: účetní program pro menší společnosti a živnostníky

Money S3: Účetní program podle vašich pravidel

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé i střední firmy v České i Slovenské republice.

Ekonomický software Money S3 nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky či mzdy. Navíc má i řadu dalších funkcí včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody a dalšími aplikacemi.

Od verze 13 navíc ekonomický systém Money S3 vyniká mezi účetními programy přehledným a rychlým ovládáním a přívětivým vzhledem. Grafické rozhraní jsme vyvinuli ve spolupráci s uživateli. Díky tomu jim vychází maximálně vstříc.

Účetní software Money S3 využívají zákazníci napříč všemi obory – od nákupu a prodeje až po výrobu a služby. Mezi jeho typické uživatele patří podnikatelé, drobní živnostníci, prodejci, poskytovatelé služeb, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě také účetní firmy.

Ekonomický systém Money S3 má samozřejmě také varianty pro neziskové organizace a školy. Všechny s velmi dobrým poměrem cena/výkon, zajištěnou servisní sítí v celé ČR a pravidelnou aktualizací.

Vyspělé účetní programy jako je ekonomický software Money S3 snadno rozšíříte užitečnými doplňky a moduly. Účetní software Money S3 nabízí například moduly Kniha jízd a Cestovní náhrady (včetně rekonstrukce jízd). Účetní firmy a profesionálové ocení modul Účetní analýzy pro snadné čištění salda či Účetní centrálu pro přenášení dokladů od klientů.

5 důvodů pro účetnictví v Money S3:

  1. Účetnictví vyvíjené ve spolupráci s uživateli.
  2. Přehledné rozhraní a efektivní práce.
  3. Daňová evidence i podvojné účetnictví.
  4. Fakturace, sklady, objednávky, mzdy, majetek…
  5. Bezplatná technická podpora, legislativní aktualizace.

Money Dnes na kartě Money

Money Dnes na kartě Money

Co říkají zákazníci společnosti CÍGLER SOFTWARE a.s.?

Už více než 15 let využívám pro své podnikání ekonomický software Money S3 a podobně jako řada dalších podnikatelů si sám vedu především fakturaci a účetnictví. Díky snadnému a logickému ovládání jsem účetní software Money S3 dokázal už i jako začátečník hned využít pro své každodenní činnosti. V ekonomickém systému Money S3 mám rovněž perfektní přehled o zákaznících, stavu objednávek a samozřejmě o stavech účtů, pokladny, pohledávek a materiálu. Kdybych měl znovu zakládat novou firmu, jako prvního pomocníka bych si vybral účetní software Money S3.“
Ing. Pavel Němec, výroba a montáž žaluzií

„Chci vyjádřit svoji spokojenost jak s vlastním účetním programem Money S3, tak s přístupem společnosti CÍGLER SOFTWARE v rámci technické podpory. Jsem rovněž ráda, že mám zajištěnou pravidelnou aktualizaci vzhledem ke všem změnám v legislativě. Jako účetní firma mám také díky svým klientům možnost srovnat kvalitu a podporu i u jiných systémů a v tomto ohledu mi účetní program Money S3 vychází nejlépe.“
Iveta Krejzarová, profesionální účetní společnost

Kam dál?


 

Účetní program Money S3 – popis vlastností a funkcí a doplňkové moduly

Účetní program Money S3 je distribuovaný v cenově zvýhodněných kompletech, které se liší skladbou modulů podle svého určení k vedení daňové evidence, podvojného účetnictví či skladového hospodářství apod. Všechny komplety ale obsahují některé standardní funkce: Knihu jízd, Exporty a importy dat a Homebanking. K nim navíc dostanete zdarma i  Editor tiskových sestav a modul Intrastat (platí pro komplety se sklady).Ne všechny moduly jsou součástí kompletů. Ty je možné dokoupit zvlášť: jde o pokročilé funkce, které výrazně rozšiřují vlastnosti Money S3, významně usnadňují práci nebo jsou určené zvláštním typům společností či pracovníkům. Příkladem může být rozšířená Kniha jízd a Cestovních náhrad, Účetní analýzy, propojení s E-shopy a další.

Základní vlastnosti Money S3

Prohlédněte si základní vlastnosti a funkce, kterými Money S3 disponuje!

Ovládání

ovladani
Při práci s účetním programem jsou klíčové 2 činnosti: zadávání a vyhledávání dat. Money S3 disponuje velmi snadným ovládáním, které vám oba úkony výrazně zrychlí.

Money Dnes

moneyDnes
Nadstavba účetního programu Money S3, kterou využijí především manažeři společností, kteří potřebují mít okamžitou představu o aktuálním stavu firmy.

Bezpečnost dat

bezpecnostDat
Money S3 umožňuje volitelně zavést všem uživatelům vstup na heslo a následně omezit jejich přístup do libovolné části systému.

Práce v síti

pracevSiti
Po rozšíření licence je možné používat stejnou agendu Money S3 současně na více počítačích.

Tiskové výstupy

tiskVystupy
Účetní program Money S3 nabízí komfortní možnost tisku plně využívající všech schopností Windows a navíc Editor tiskových sestav je dodáván zcela zdarma s každým kompletem účetního programu Money S3.

Import a export dat

impExpDat
Často vzniká potřeba datově propojit účetní program Money S3 s jiným softwarovým systémem, například s vaší vlastní aplikací sestavenou na míru. Možností, jak tento požadavek řešit, je hned několik.

Homebanking

homeBanking
Poslat příkaz k úhradě přímo z účetnictví nebo třeba spárovat výpisy z banky s příslušnými závazky. To jsou jen některé věci, které nabízí funkce homebanking.

Moduly Money S3

Vyberte si moduly, které vám vyhovují. Některé jsou součástí kompletů, jiné je možné dokoupit zvlášť.

Podvojné účetnictví

podvojUcetnictvi
Předkontace, saldo, účetní deník a spousta dalších funkcí potřebných pro vedení podvojného účetnictví na jednom místě.

Pokladny EURO

Nebojte se EET. Pomůžeme vám ji zvládnout pomocí pokladen EURO a modulu pro jejich napojení na Money S3.

Evidence Tržeb

Řešení elektronické evidence tržeb přímo v prostředí Money S3. Stačí jen do modulu nahrát certifikát, zapnout podporu EET a o víc se nemusíte starat.

S3 Automatic

Zautomatizujte si přenos objednávek z e-shopu do Money S3 nebo odesílání EET účtenek vystavených off-line. S3 Automatic se o to postará, aniž byste kvůli tomu spouštěli Money S3.

Import dokladů z Excelu

Usnadněte si přechod na Money S3 z jiného programu. Díky tomuto modulu do systému jednoduše přeneste potřebné dokumenty prostřednictvím excelových tabulek.

Fakturace

fakturace
Money S3 si snadno poradí s evidencí přijatých a vystavených faktur, hromadnou fakturací i s dalšími operacemi, které s fakturami souvisí.

Mzdy a personalistika

mzdy
Mít přehledně a na jednom místě informace o zaměstnancích, zpracování mezd nebo třeba evidenci srážek? V Money S3 to není problém.

Adresář

adresar
Využijte rozsáhlé možnosti správy kontaktů, která nabízí i evidenci akcí, hromadné operace nebo možnost ověřit finanční situaci partnerů.

Evidence majetku

evidenceMajetku
Díky podrobným kartám veškerého majetku firmy budete mít o všem dokonalý přehled.

Internetové obchody

internerObchody
Modul E-shop konektor – jediným tlačítkem odešlete vybrané položky z skladupřímo na e-shop.

Skladové analýzy

skladAnalyzy
Skladové analýzy – perfektní přehled o vašem zisku, prodejích a nákupech.

Účetní analýzy

ucetniAnalyzy
Modul umožňuje operativní řešení saldokontních zápisů a rozmanitý náhled na ekonomickou agendu.

Servis

servis
Řiďte záruční a pozáruční servis, reklamace i dodavatelské opravy včetně veškeré evidence přímo v Money S3 snadno, rychle a s úsporou pomocí nového modulu Servis.

Prodejna SQL

prodejnaSQL
Pokladní systém pro všechny typy prodejen.

TaxEdit S3

TaxEdit
Profesionální daňová kancelář pro snadné a rychlé sestavení a tisk různých typů daňových přiznání.

Target S3

targetS3
Nástroj pro komplexní podporu práce v organizačních, personálních a mzdových útvarech podniků

JetWEB S3

jetWeb
Pro profesionální správu www prezentací a elektronických obchodů.