Ušetřete si čas i práci díky modulu S3 Automatic

Odesílání EET účtenek, údržba systému nebo například výměna dat s fakturační službou iDoklad. To jsou jen některé věci, které vám usnadní modul S3 Automatic. Zautomatizuje totiž vybrané procesy a ušetří vám tak i desítky minut denně. A protože funguje jako samostatná aplikace bežící na pozadí, nemusíte ani spouštět Money S3.Potřebné úkoly naplánujete přímo v S3 Automatic. Stačí ho otevřít pomocí tray ikony, kterou najdete v pravé spodní části obrazovky na hlavním panelu Windows (pod ikonou šipky vedle hodin). A bez otevírání Money S3 pak modul naplánované úlohy také spustí.Modul S3 Automatic stojí 2 990 Kč a koupíte ho v našem obchodě shop.money.cz.

Modul se postará o výměnu dat i zálohování systému

Modul S3 Automatic dokáže zautomatizovat víc než desítku úkonů. Najdete mezi nimi:

 • EET – hromadné odeslání doposud neodeslaných dokladů,
 • iDoklad – výměna dat,
 • Money Dnes – tiskový export,
 • Obchodování na internetu – výměna dat s internetovým obchodem,
 • Poštovní klient S3 – hromadné odeslání doposud neodeslané pošty,
 • Skladové analýzy,
 • Účetní analýzy,
 • Údržba dat,
 • XML přenosy – export dat,
 • XML přenosy – import dat,
 • Zálohování dat.

V aplikaci jednoduše vyberete, kterou úlohu chcete naplánovat, a poté ji nastavíte. A to včetně termínu spuštění či frekvence. Na provedení vybraných úkonů (například výměny dat s e-shopem) vás S3 Automatic může také upozornit e-mailem, ke kterému přiloží i informace o výsledku datového přenosu.

Pomocí volby Historie událostí si pak kdykoliv projdete hotové úlohy.

Modul ocení obchodníci, správci sítě i účetní

Modul S3 Automatic využívají například firmy, kterých se týká elektronická evidence tržeb (EET). Aplikace jim usnadní práci, pokud evidují ve zjednodušeném režimu (off-line) i při výpadcích internetu. Dokáže totiž do systému EET automaticky poslat neodeslané účtenky. Stačí pouze nastavit kdy a jak často má modul EET účtenky kontrolovat.

Také časově náročnou údržbu dat dokáže S3 Automatic výrazně usnadnit. Stačí naplánovat termín spuštění a interval, ve kterém bude úlohu opakovat. Jen je potřeba myslet na to, že údržba musí běžet v době, kdy se systémem nikdo nepracuje – tedy ideálně o víkendu nebo v noci.

Modul využívají také účetní a daňoví poradci, kteří díky němu snadno získají potřebná data od klientů fakturujících v Money S3  či v iDokladu. Automatický přenos dokladů jim totiž umožní průběžné zpracovávání účetnictví i čistění salda. V S3 Automatic si také jednoduše nastaví automatické posílání reportů majitelům firem. A nehrozí, že na ně zapomenou.

Zjednodušte si pomocí modulu S3 Automatic práci i vy a získejte ho za 2 990 Kč bez DPH.

Koupit modul S3 Automatic

Standardní vlastnosti