Prodejna SQL

Koupit v e-shopu

Prodejna SQL je robustní PC pokladní systém určený pro široké spektrum prodejen. Od drobných provozoven a stylových butiků s jedním či několika pokladními místy až po rozsáhlé prodejny a prodejní řetězce. Využití najde všude tam, kde je požadována maximální ergonomie práce a nadstandardní funkce pro podporu prodeje (slevy, zákaznické karty, cenové akce).Stavebnicová architektura a rozšiřitelnost (škálovatelnost) předurčují Prodejnu SQL i pro nasazení do maloobchodních řetězců, vyžadujících centrální správu dat a vzdálený monitoring všech prodejen až na úroveň pokladen.Prodejna SQL je z důvodu uživatelského komfortu a možného použití speciálního POS hardwaru rozdělená do dvou částí, manažerské a prodejní sekce. Manažerská sekce slouží pro nastavení pokladní části a nastavení pokladních periférií připojených k pokladnímu PC. Tento pokladní počítač může současně komunikovat prostřednictvím sítě internet se skladovým systémem Money, kde je možné pomocí produktu Prodejna SQL Centrála nahrávat data a nastavovat potřebné parametry prodeje na všech prodejních místech rozsáhlé sítě prodejen.

Základní varianty Prodejny SQL

  Prodejna SQL MINI Prodejna SQL SKLAD Prodejna SQL S3 Prodejna SQL S4 Prodejna SQL S5
Obchodní funkce Ano Ano Ano Ano Ano
Odložené účty, objednávky do kuchyně Ano Ano Ano Ano Ano
Jednoduchá evidence skladu Ne Ano Ne Ne Ne
Napojení na sklady v Money S3 Ne Ne Ano Ne Ne
Napojení na sklady v Money S4 Ne Ne Ne Ano Ne
Napojení na sklady v Money S5 Ne Ne Ne Ne Ano
Cena bez DPH 3 990 Kč 6 990 Kč 6 990 Kč 9 990 Kč 15 990 Kč

Pokud máte zájem o Prodejnu SQL S5, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 603 580 118 nebo emailem na posinfo@cshk.cz .

Centrální řízení maloobchodního prodejního řetězce

Účtenka

Zobrazení položek účtu

Větší maloobchodní prodejní řetězce mají požadavek na centrální řízení prodejního řetězce se vzdáleným monitoringem a jednotnou správou obchodní a cenové politiky až do úrovně skladů a objednávek. Důležitý je i propracovaný systém přístupových práv, omezující krádeže a chyby obsluhy. Pro řízení rozsáhlého maloobchodního řetězce je ideální doplnit Prodejnu SQL o logistické moduly informačního systému Money. V praxi to znamená, že centrála je schopná provádět monitoring všech filiálek, včetně stavu jejich skladů, podle rozsahu a nastavení systému až na úroveň jednotlivých prodejních míst. Pokud má obchodní řetězec zavedený věrnostní zákaznický systém či jiný systém slev závislý na odběrech, mohou být údaje o zákaznících sdíleny všemi pokladními místy zapojenými do obchodního řetězce.

Snadná komunikace s účetními a podnikovými informačními systémy

Prodejní systém je zcela nezávislý na ekonomickém či podnikovém informačním systému uživatele a dokáže s ním komunikovat na bázi XML či DBF souborů nebo pomocí replikací na úrovni SQL. V případě návaznosti na další ekonomický nebo podnikový informační systém s ním Prodejna SQL podle typu nebo dostupnosti připojení synchronizuje data (sklady, ceníky, slevy, prodejní akce, kontakty, prodejní doklady aj.). Synchronizace dat s informačním systémem může probíhat v reálném čase i dávkově, podle potřeb zákazníka.

Zboží

Zobrazení účtenky a možností platby

Skladové zásoby

Seznam skladových zásob v prodejní sekci

Prodej

 • Příjemné intuitivní uživatelské rozhraní podobné registračním pokladnám, optimalizované pro použití dotykových displejů.
 • Práce se snímačem čárového kódu pro identifikaci zboží, identifikaci zákazníka či práci s váhovým čárovým kódem.
 • Až 1728 přímých voleb položek zboží – PLU.
 •  Podpora prodeje v zahraničních měnách při současném přepočtu na měnu domácí podle pevného či denního kurzu.
 • Platba v hotovosti, kartou nebo ceninou (šek, stravenka apod.).
 • Funkce Hold – odložení rozpracovaného účtu a prodej na účet nový, s pozdějším návratem k původnímu zákazníkovi.
 • Koncept (odložený účet), možnost přípravy účtu a vložení položek do účtu pro pozdější vystavení dokladu.
 • Evidence zákazníků – historie nákupů, osobní slevy, kredity. Možnost automatického provázání evidence zákazníků s podnikovým informačním systémem či internetovým obchodem.
 • Procentuální slevy, nebo přirážky na celý doklad i jednotlivé položky, podpora slevových akcí.
 • Tvorba ceníků, cenových hladin, akční ceny, šťastné hodiny apod.
 • Možnost zobrazení kompletního seznamu zásob a snadný výběr zboží s mnoha možnostmi třídění včetně fulltextového vyhledávání.
 • Funkce Zjištění ceny – zobrazení veškerých informací o položce na displeji obsluhy.
 • Linkovaná PLU a sloučení více položek (např. záloha na vratné lahve přiřazená k nápoji).
 • Evidence a podpora výběru a vkladu do pokladny.
 • Detailní přístupová práva k jednotlivým funkcím
 • Tréninkový režim (pro snadné zaškolení obsluhy v reálném provozu).
 • Napojení na platební terminály Ingenico (ČSOB) a Hypercom (UniCredit bank, Raiffeisen bank).
 • Komunikace s pokladnami Euro.
 • Komunikace s obchodními váhami CAS a systémovými váhami DIGI a Mettler Toledo pro tisk etiket.
 • Exporty a importy dat v celé řadě formátů zaručují bezproblémovou kompatibilitu s návaznými systémy.

Popisky

Prodejní část s popisky

Podpora HW periférií

  • Dotykové displeje nebo PC terminály s dotykovými displeji (např. POS-1000, POP-950 a POS-9000) libovolné značky, doporučené minimální rozlišení 1024×768.
  • Možnost tisku na termální tiskárny OKPRINT, Star, Epson a jehličkové tiskárny Star a Epson (interface RS-232/ USB, LPT nebo Ethernet). Podpora dvou pokladních zásuvek připojených k jediné tiskárně.
  • Možnost připojení zákaznických displejů například VFD-200 a VFD-860/890 (interface USB, RS-232) a dalších se standardy EPSON,  DSP-800, CD-5225.

Cena pro koncového uživatele od 3 990 Kč bez DPH. Dotazy a objednávky na systém Prodejna SQL zasílejte na mail posinfo@cshk.cz.