S pohodlnějším prodejem i řešením EET vám pomůže modul Pokladny EURO

Základním pomocníkem, který se postará o elektronickou evidenci tržeb, jsou registrační pokladny. Abyste je s Money S3 snadno propojili, připravili jsme speciální modul Pokladny EURO, se kterým k systému připojíte pokladny Euro 50TEi Mini CZ a Euro 150TEi Flexy CZ.Právě tyto pokladny vám umožní napojení na systém elektronické evidence tržeb, když do něj prostřednictvím Wi-Fi či LAN automaticky pošlou EET účtenky. Díky propojení s Money S3 do nich navíc jednoduše přenesete potřebné údaje. A vystavené doklady pak stejně snadno zašlete do účetního systému.

Umožní pracovat se sklady i platebními kartami

Pomocí modulu propojíte účetní systém Money S3 s konkrétní pokladnou. Stačí pouze v záložce Možnosti a nastavení vybrat možnost Pokladní komponenty a poté Přidat pokladní komponenty. Zde pak zvolíte Registrační pokladny a pomocí jednoduchého průvodce zvládnete základní nastavení a otestujete komunikaci mezi systémem a pokladnou.

Zároveň určíte sklad, který s pokladnou propojíte, a přiřadíte k pokladně jednotlivé skladové skupiny. Modul vám usnadní také práci s platebními kartami, stravenkami a podobnými platidly. Jednoduše tak tyto platby zaevidujete a přenesete do Money S3.

Závěrky připravíte automaticky

Pokladny dokáží pracovat také se zásobami, které evidujete v Money S3. A to na základě PLU kódu. I při prodeji tak máte přehled o zásobách a včas víte, kdy je třeba dané zboží objednat. Zároveň nemusíte znovu nastavovat například cenu produktů.

Do účetního systému zase přenesete informace o prodeji a tržbách. Money S3 pak k jednotlivým dokladům vytvoří skladové prodejky nebo vystavené dodací listy a postará se o uzávěrky . Nemusíte tak nic zadávat ručně a nehrozí vám žádné překlepy.

Modul Pokladny EURO koupíte za 2 990 Kč v našem e-shopu.

Koupit modul Pokladny