Periodická a hromadná fakturace

Nový modul Periodická a hromadná fakturace v účetním systému Money S3 usnadňuje práci s pravidelně vystavovanými i přijímanými fakturami.

Díky modulu si můžete nastavit frekvenci, interval i vzor, podle kterého se mají vaše faktury vytvářet. Jako vzor může posloužit například už hotový doklad.

Tento modul využijete především u vystavování pravidelných faktur, kterými jsou nejčastěji ty za nájem, internet či energie.

Koupit modul Periodická a hromadná fakturace v e-shopu.

Modul faktury sám vygeneruje i odešle

Modul při každém spuštění Money automaticky zkontroluje naplánované periodické faktury. Pokud danému dni nějaká faktura odpovídá, stačí spustit generování a modul už vše připraví za vás. Interval kontroly periodické fakturace si lze samozřejmě také přizpůsobit.

Kromě toho v modulu můžete vyplnit i adresy, na které se mají faktury zasílat. Adresy vyberete buď z Adresáře nebo pomocí Adresních klíčů. Faktury se v tomto případě po vygenerování automaticky odešlou jako příloha e-mailu ve formátu PDF nebo XML-money.

Pokud má příjemce také systém Money S3, může si doklad importovat jako přijatou fakturu jediným kliknutím.

Vzor periodického dokladu

Automatické ukončení fakturace

Kromě těchto základních vlastností vám modul také umožní nastavení fakturace jen na pracovní dny nebo k poslednímu dni měsíce.

Stejně jednoduše můžete zadat i datum, ke kterému se mají faktury přestat generovat. Kromě konkrétního data máte na výběr také skončení po vystavení určitého počtu faktur. Faktury se také mohou generovat bez omezení.

Hromadná fakturace vyříditelných objednávek

Součástí modulu je i hromadná fakturace tzv. Vyříditelných objednávek. Jedná se o objednávky, které jsou připravené k vyřízení a u kterých je zboží skladem. Navíc můžete přednostně vybírat objednávky pro odběratele s nastaveným adresním klíčem.

Seznam vyříditelných objednávek

Díky funkci Vyříditelné objednávky si je nejen zobrazíte, ale zároveň je můžete hromadně vyfakturovat, aniž byste museli potvrzovat každý doklad samostatně.

Jak si modul Periodická a hromadná fakturace zakoupit?

Modul Money S3 Periodická a hromadná fakturace lze koupit za běžnou cenu 3 990 Kč formou rozšíření licence Money S3. Pro mnohé uživatele je příjemnější možnost provést nákup on-line v našem internetovém obchodě.

Standardní vlastnosti