Elektronická kniha jízd

Ve všech kompletech Money S3 najdete bezplatný modul Kniha jízd. Pro náročnější uživatele máme připravený modul Kniha jízd a cestovní náhrady, který lépe řeší plánování jednotlivých cest a zejména automatické generování Knihy jízd – například podle skutečného stavu tachometru.

Tento text se věnuje bezplatné verzi Knihy jízd. Pokud se chcete dozvědět více o modulu Kniha jízd a cestovní náhrady, pokračujte prosím sem.

kniha_jizd1

Karta jízdy v bezplatném modulu Kniha jízd

Kniha jízd

Účetní program Money S3 má knihu jízd navrženou tak, abyste jednotlivé jízdy vkládali co nejrychleji a nejpohodlněji. Jednoduše zadáte osobní číslo řidiče a elektronická kniha jízd automaticky dosadí jeho vozidlo. Nebo podle vozidla dosadí řidiče. A když třeba zadáte počáteční nebo koncový stav tachometru, systém dopočítá ujeté kilometry.

Často opakované jízdy (např. na poštu) si rychle vyvoláte ze seznamu. V takovém případě elektronická kniha jízd automaticky dosadí nejen účel cesty, ale i ujeté (a přepočítané) kilometry. Jízdy jednoduše vedete i na jednotlivé zakázky a poté je vytisknete v přehledné sestavě.

Kniha jízd a evidence vozidel

Ke každému vozidlu (služebnímu i soukromému) vedete základní informace o SPZ, čísle motoru, průměrné spotřebě apod. Do elektronické knihy jízd ale snadno zadáte i další informace – třeba o datech kontroly STK, emisí a dalších prohlídek. Money S3 je hlídá a pokud některý z termínů promeškáte, elektronická kniha jízd vás na to upozorní v seznamu vozidel.

kniha_jizd2

Karta vozidla v bezplatném modulu Kniha jízd

Kniha jízd a evidence řidičů

Abyste v elektronické knize jízd zadávali jízdy opravdu pohodlně, připojte k osobním údajům zaměstnance vůz, který jste mu přidělili. A v evidenci řidičů najdete také informace třeba o posledním absolvovaném školení řidičů.