iDoklad: účetnictví v cloudu

Šetřete čas, vystavujte a tiskněte faktury online přímo z internetu.

  • Dokonalý přehled o všech operacích
  • Automatické načítání dat z ARESu
  • Kontrola bezdlužnosti všech klientů
  • Stejná data v PC i mobilu

iDoklad není potřeba dlouze představovat. Můžete si totiž ihned vyzkoušet vystavit svou první online fakturu.

Odeslání faktur účetní firmě

iDoklad je připravený na propojení se systémy Money a dalšími účetními programy. On-line faktury vystavené v iDokladu jediným stiskem tlačítka pošlete své účetní. Zpět vám pak přijdou informace o zaúčtování. Proč se tedy tahat se stohy vytištěných faktur nebo je posílat mailem v PDF? Stejně jednoduše navíc do iDokladu pošlete data z některých účetních systémů nebo e-mailových služeb.

iDoklad Faktura

Funkce: Vystavení faktury

Evidence vydaných faktur umožňuje vydávat nové faktury a odesílat je e-mailem jak zákazníkovi, tak ke zpracování vaší účetní. Faktury lze tisknout a přehledně sledovat jejich úhrady. V seznamu můžete faktury velmi jednoduše fulltextově vyhledávat či řadit do skupin podle různých kritérií. Vystavení faktury je neuvěřitelně rychlé a snadné. Stačí jen vybrat partnera z adresáře a napsat za co a jakou částku fakturujete. Všechny ostatní údaje na faktuře už iDoklad vyplní za vás. Integrace s rejstříkem ARES vám usnadní práci také – stačí zadat jméno nebo IČ vašeho obchodního partnera a zbylé údaje se automaticky doplní z internetu.

Online faktury vystavené v iDokladu snadno vyexportujete a budete o nich mít dokonalý přehled.

onlinefaktury

Pokud každý měsíc kopírujete staré faktury a nic na nich neměníte, iDoklad zná způsob, jak vám práci ulehčit. Stačí využít automatické zasílání pravidelných faktur. Ve vzoru faktury si nastavíte všechny potřebné údaje, zvolíte interval a o zbytek už se postará iDoklad.

Funkce: Slevy

Potěšte své zákazníky slevami a zvyšte tak jejich loajalitu. V iDokladu to zvládnete snadno. Stačí při vytváření faktury u políčka sleva přidat příslušné procento. Vybraným zákazníkům navíc můžete nastavit automatickou slevu. A nebojte se, že slevu zapomenete zrušit – iDoklad vás na každé uplatnění slevy upozorní.

Funkce: Sestavy

Letošní faktury, loňské faktury, faktury 180 dní po splatnosti – sestav najdete v iDokladu hned několik. Stačí jeden klik a iDoklad vám automaticky zobrazí faktury vyhovující danému kritériu. Bez složitého nastavování a ihned.

sestavy

Funkce: Profesionální vzhled

Vámi vystavené faktury budou mít profesionální vzhled, ať už je vytisknete, či v podobě PDF odešlete e-mailem automaticky zákazníkovi hned po vystavení. Vzhled faktury si velmi snadno „nalistujete“ pomocí šipek a navíc si můžete v roletové nabídce vybrat i formulář v cizím jazyku. Naskenovaný podpis s razítkem, nebo digitální podpis s certifikátem také zvýší úroveň vašich faktur.

Funkce: Upomínky a neplatiči

Je to nepříjemné, ale neplatiči ještě nevymřeli. Avšak možná více než 50 % faktur zůstává neuhrazeno nikoliv z důvodu insolvence obchodního partnera, ale spíše z důvodu ztráty nebo založení faktury.

A právě zde pomůže iDoklad agendou Upomínky. Upomínky můžete zasílat „ručně“, ale i automaticky – stačí si nastavit počet dnů po splatnosti a další parametry a iDoklad upomínky rozešle za vás. Pokud máte VIP klienty, kterým upomínky nechcete posílat automaticky, je možné na jejich kartě Kontaktu odesílání upomínek zrušit.

Pokud chcete zkontrolovat dopředu, že váš obchodní partner bude mít na zaplacení, použijete unikátní službu Credit Check. Ta vám podá rychlou informaci o solventnosti partnera pomocí jednoduchého semaforu v seznamu kontaktů, kdykoliv se navíc můžete podívat na podrobnější informace.

Funkce: Platba pomocí QR kódů

V iDokladu zjednodušíte i platbu faktur svým klientům. Na každou fakturu se totiž automaticky vytisknete i speciální QR kód, s jehož pomocí mohou zákazníci platit faktury snadno, rychle a bez rizika chyby.

qrkody

Funkce: Výdaje paušálem přímo v iDokladu

Evidujete v iDokladu všechny své příjmy a současně uplatňujete výdajové paušály? Není nic jednoduššího, než nechat po uzavření roku iDoklad vygenerovat podklady pro přiznání výdajů paušálem. Daňové přiznání tak konečně není otrava!

Registrace: Vyzkoušejte iDoklad zdarma!

Registrace a vstup ZDARMA

Aplikace pro iPhone

Aplikace pro Android

Aplikace pro Windows Phone

 

Jazykové verze:

Faktury kdekoliv v mobilu

Proč čekat s vystavením faktur až do kanceláře, když je můžete vystavit přímo na místě u zákazníka z mobilního telefonu? Fakturujte kdykoliv a odkudkoliv z mobilu, tabletu či jakéhokoliv zařízení s internetovým prohlížečem.

phone_apple02

Funkce: Více bankovních účtů

Každý, kdo používá víc bankovních účtů, ocení, když s nimi může snadno pracovat najednou. A ve službě iDoklad to každý zvládne jednoduše a pohodlně. Stačí v Nastavení zadat všechny vaše bankovní účty a vybrat z nich ten nejpoužívanější, který vám pak iDoklad bude nabízet automaticky. A pokud budete chtít použít jiný účet, stačí vám při zadávání faktury jednou kliknout a účet změníte.
vicebankovnichuctu

Funkce: Grafy

Mějte přehled nad svým podnikáním a využijte grafy zobrazující stav vaší fakturace. Stačí kliknout na záložku a hned vidíte, jaký je objem vystavených faktur, kdo je váš nejlepší odběratel nebo největší dlužník. Grafy si navíc snadno přizpůsobíte jen na faktury, které vás zajímají, nebo lehce porovnáte aktuální fakturaci s minulým rokem.
grafy

O technologii iDokladu:

iDoklad stojí na moderní technologii HTML5. Ta umožňuje rychlejší a pružnější úpravy v aplikaci, jednodušší a intuitivnější uživatelské rozhraní a hlavně bezproblémové fungování v mobilních zařízeních. I bez speciální aplikace své faktury vystavíte například z telefonu s operačním systémem iOS, Android, BlackBerry nebo Windows Phone.

On-line fakturace iDoklad je také jedinou službou svého druhu, která nepoužívá běžný hosting, ale pravý cloud Microsoft Azure. Moderní řešení zaručuje maximální možnou bezpečnost – data se vždy online zálohují na servery v jiné lokalitě.

Navíc, pokud službu používá více uživatelů současně, cloud automaticky zvýší výpočetní výkon a nedochází tak ke zpomalení. Veškerá data jsou uložená v databázi SQL Azure – na rozdíl od jiných řešení je proto naprosto jedno, zda v iDokladu vystavíte 10 nebo třeba 100 000 faktur.

Veškerá komunikace mezi vámi a serverem používá maximální úroveň SSL zabezpečení a kryptování.